Корисна iнформацiя

Викладаємо основи здоров’я в п’ятому класі за новою програмою

29.05.2014
Нова програма вимагає не просто переробки старих видань, вона потребує нового підходу, нового способу подання матеріалу, нових методів роботи. Саме тому ми підготували робочий зошит з основ здоров’я для 5 класу, що відповідає новій програмі із цього предмета. З одного боку, п’ятикласники працюють з добре знайомими їм ще з початкової школи видами робіт, які зазвичай подаються в робочих зошитах, з іншого боку, мають змогу потренуватися виконувати тестові завдання у цікавий для дітей спосіб – в онлайн-режимі.

Зошит з основ здоров’я для 5 класу найповніше охоплює всі теми програми, тому, маємо надію, стане добрим помічником для вас в організації роботи учнів на уроці та вдома.

Думаємо, вчителям сподобається методичне наповнення пропонованого зошита. Давайте його відкриємо. Ви знайдете в ньому найрізноманітніші цікаві завдання різних рівнів складності, опорні конспекти та схеми, що допоможуть учням краще зрозуміти та запам’ятати найголовніше з теми, яку вони вивчають.

Завдання в зошиті не тільки різні за формою, вони спираються на життєвий досвід учнів і орієнтують їх на різні способи отримання інформації, привчають працювати з різноманітними джерелами: текстами підручника, ілюстраціями, схемами, таблицями, діаграмами тощо.

У методичному посібнику для вчителя, що додається безкоштовно, подано відповіді на усі завдання, вміщені в зошиті.

Робочий зошит можна використовувати на кожному уроці для закріплення вивченого матеріалу, контролю знань, організації співбесід за темою уроку, проведення практичних робіт. Він є полі функціональним і зручним у роботі. Тим більше, що в ньому під однією обкладинкою ви знайдете цілі два зошити, які можна відділити один від одного і користуватися кожним окремо. Перший – це робочий зошит, а другий – додатковий зошит-вкладиш, в якому розміщено завдання для тематичного контролю, представлені у двох варіантах. Вкладиш легко відділяється від основного зошита, що необхідно саме для зручно роботи на уроках контролю знань.

І нарешті, справжньою родзинкою посібника є те, що зошит має Інтернет-підтримку, тобто учень може виконати тестові завдання в Інтернеті в онлайн-режимі, щоб підготуватися до тематичної контрольної роботи, і зразу ж отримати за них оцінку.
(А. І. Кривко, редактор видавництва «Ранок»)


Основи здоров’я. 5 клас: робочий зошит

Назад