Корисна iнформацiя

Якщо книга не завантажується...

11.07.2017
Шановні клієнти, якщо у Вас виникли проблеми із завантаженням книг, не хвилюйтеся - ми гарантуемо отримання КОЖНОЇ оплаченої Вами книги.

Перш за все, просимо Вас зберігати спокій. Пам'ятайте, що Ви знаходитеся на сайті одного з найбільших видавництв України, яке цінує свою репутацію у Ваших очах. Ми не маємо на меті Вас ошукати. В більшості випадків поблеми пов'язані або з помилкою у взаємодії із системами оплати, або з Вашою неуважністю.

Оплата через смс:
Якщо Ви не отримали код у відповідь, або у отриманому Вами повідомленні міститься текст про помилку, або після введення коду система не перевела Вас на сторінку з посиланнями для завантаження книг, ми просимо Вас відправити на нашу електронну адресу e-ranok@ukr.net лист із наступною інформацією:

1) Система оплати, якою Ви скористалися (смс чи LiqPay);
2) Номер телефону, з якого була оплата - ОБОВ'ЯЗКОВО!
3) Дата та час оплати. Дату вказати ОБОВ'ЯЗКОВО, час можна вказати приблизно.
4) Сума покупки.
5) Текст повідомлення, яке Ви відправили та текст отриманого Вами у відповідь повідомлення.

Оплата за допомогою LiqPay (картка, Приват24):
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.
Якщо Ви закрили сторінку оплати, не натиснувши Вернуться на сайт, або замість сторінки з посиланнями для завантаження книг система відкрила Вам каталог або головну сторінку сайту, ми просимо Вас відправити на нашу електронну адресу e-ranok@ukr.net лист із наступною інформацією:

1) Система оплати, якою Ви скористалися (смс чи LiqPay);
2) ID платежу. (9-тизначне число, номер платежу. Можна знайти у чеку або подивитися у системі Приват24, якщо Ви платили карткою Приват-Банку).

Якщо не маєте ID платежу(чеку), то додатково потрібно вказати:

3) Суму покупки.
4) Дату та час покупки (якомога точніше).
5) Номер телефону.

Також Ви можете звернутися до нас за телефоном 098 037-54-68. Звернуть увагу, що після дзвінка Вам все одно потрібно буде відправити на нашу електронну пошту e-ranok@ukr.net зазначені вище дані, оскільки нам потрібно знати Вашу електронну адресу, щоб ми змогли відправити Вам замовлення.

Зверніть увагу, що в разі отримання від Вас неправдивої інформації або повідомлень з образами ми залишаємо за собою право не відповідати на такі листи.
Назад